Galeria

FaceBookYoutube

Prezentacja osiągnięć

Prezentajca niektórych osiągnieć naszej szkoły

Czy Prywatne Gimnazjum Salezjańskiego im. św. Edyty Stein może poszczycić się jakimiś sukcesami? Z całą pewnością tak. To sukcesy a bazie nauczania i zdobywania laurów w różnych konkursach.

Nasza szkoła ma bardzo wysokie wyniki nauczania. W każdym roku absolwenci kończą naukę z wynikami plasującymi Prywatne Gimnazjum im. św. Edyty Stein w absolutnej czołówce we Wrocławiu i w województwie. W rankingach szkół wrocławskich jesteśmy w pierwszej szóstce! Osobnymi kryteriami opisywane są wyniki nauczania przez kuratorium, które w stworzonym programie EWD (edukacyjna wartość dodana) plasuje nas jako szkołę sukcesu, czyli na najwyższym poziomie edukacyjnym. To wielki sukces, na który szkoła pracowała od początku. Dyrektor wspólnie z nauczycielami wypracowali skuteczne metody nauczania i teraz to procentuje. Takie rankingi pokazują naprawdę wielką jakość szkoły.

Czy uczniowie Prywatnego Gimnazjum Salezjańskiego im. św. Edyty Stein uczestniczą w olimpiadach czy konkursach międzyszkolnych? Odpowiedź jest jednoznaczna, tak, uczestniczą i to z dużym powodzeniem. W ciągu istnienia szkoły, nasi uczniowie 53 razy byli laureatami w konkursach przedmiotowych. W najbardziej prestiżowym na Dolnym Śląsku konkursie zDolnyŚlązak Gimnazjalista szkoła może poszczycić się zwycięzcą w kategorii język polski i historia. Mnogość konkursów, w których uczniowie brali udział i zdobywali laury świadczy o szerokiej współpracy nauczycieli z samymi zainteresowanymi. Nauczyciele potrafią zainteresować i zachęcić uczniów do wysiłku, który później procentuje dużymi osiągnięciami na arenie międzyszkolnej. Przez takie wykorzystywanie potencjału młodych ludzi nasza szkoła znana jest w różnych instytucjach miasta Wrocławia, począwszy od Urzędu Miejskiego, Urzędu Marszałkowskiego, Kuratorium Dolnośląskiego, Towarzystwo Edyty Stein do departamentów kultury plastycznej we Wrocławiu.

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie biorą udział w wielu przedsięwzięciach związanych z kulturą. Wynika to też ze stylu prowadzenia szkoły, jej salezjańskiego ducha, który nie tylko bazuje na miłości, mądrości i asystencji ale też na poznawaniu nowych horyzontów i radości z tworzenia nowych dzieł.

Sukcesy szkoły to najlepsza zachęta dla nowych uczniów i ich rodziców, szukających swojego miejsca w kolejnym etapie edukacji.

Opracował:
Paweł Minorowicz
nauczyciel geografii

 

 

PRZEDSTAWIENIE WYNIKÓW PRYWATNEGO GIMNAZJUM SALEZJAŃSKIEGO
Z EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH

 

 

www h 2012-14

 

www mp 2012-14


egzaminy2014 

humanistyczno_przyrodniczy

 

jezyki2013

 

egz2012

G - egzamin gimnazjalny, GHP - część humanistyczna, j. polski, GHH - część humanistyczna, historia i wos, GMM - część matematyczno-przyrodnicza, matematyka, GMP - część matematyczno-przyrodnicza, przedmioty przyrodnicze.

 

 

humanistyczny

 

matematyczno-przyrodniczy

 


ZESTAWIENIE WYNIKÓW EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
część humanistyczna i matematyczno-przyrodnicza 2002-2009

 

zestawienie

 ZESTAWIENIE WYNIKÓW EGZAMINÓW GIMNAZJALNYCH
część matematyczno-przyrodnicza 2002-2009

zestawienie2

 

Udostępnij