Otwarte drzwi -> www.liceum.salez-wroc.pl
Samorząd szkolny
Zimowisko w Wiśle więcej zdjęć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego więcej zdjęć
Pielgrzymka do Turynu więcej zdjęć
Warsztaty językowe w Londynie więcej zdjęć
Spływ kajakowy więcej zdjęć
Przedstawienie - Dziady
Pielgrzymka rowerowa - śladami św. Jana Pawła II więcej zdjęć
Pielgrzymka rowerowa do Trzebnicy więcej zdjęć
Turniej piłki nożnej z okazji 15-lecia szkoły więcej zdjęć

Galeria

FaceBookYoutube

Osiągnięcia sportowe

ZASIĘG MIEJSKI

Miejsce

ZASIĘG REGIONALNY

Miejsce


    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży w Snowboardzie Dziewcząt 2014/15 VII

    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży w Snowboardzie Chłopców 2014/15 II

    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży w Snowboardzie Chłopców 2014/15 dla Adama Suchożebrskiego III

Międzyszkolne rozgrywki w piłce siatkowej 2013/2014 V    

Indywiduale Mistrzostwa Wrocławia Gimnazjady Młodzieży w Lekkiej Atletyce w konkurencji - bieg na 100 m - Alicja Rajewska 2013/2014 I    

    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Narciarstwo alpejskie dziewcząt 2012/2013 XI

    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Narciarstwo alpejskie chłopców 2012/2013 XIII

Gimnazjada Badminton Finał Strefy Wrocławskiej 2011/2012 IV Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Snowboard chłopców 2011/2012 II

Gimnazjada Badminton Finał Strefy Wrocławskiej 2010/2011 V Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Narciarstwo alpejskie dziewcząt 2010/2011 VIII

Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjada Młodzieży Finał Strefy Wrocławskiej 2010/2011 III Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Narciarstwo alpejskie chłopców 2010/2011 XV

Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjada Młodzieży Mistrzostwa Wrocławia 2010/2011 II Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Snowboard dziewcząt 2010/2011 XI

    Dolnośląska Gimnazjada Młodzieży Snowboard chłopców 2010/2011 VII

Gimnazjada Badminton Finał Strefy Wrocławskiej 2009/2010 V    

Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjada Młodzieży 2009/2010 II    

Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjada Młodzieży Finał Strefy Wrocławskiej 2009/2010 IV    

Piłka ręczna dziewcząt Gimnazjada Młodzieży 2008/2009 IV    

Siatkówka chłopców finały Śródmieścia 2007/2008 II    

Koszykówka dziewcząt finały Śródmieścia 2007/2008 III    

Koszykówka chłopców finały Śródmieścia 2007/2008 I    

Szachy Finały Śródmieścia 2006/2007 III    

Siatkówka chłopców finały Śródmieścia 2006/2007 III    

Koszykówka chłopców finały Śródmieścia 2006/2007 III    

Udostępnij