Samorząd szkolny
Zimowisko w Wiśle więcej zdjęć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego więcej zdjęć
Pielgrzymka do Turynu więcej zdjęć
Warsztaty językowe w Londynie więcej zdjęć
Spływ kajakowy więcej zdjęć
Przedstawienie - Dziady
Pielgrzymka rowerowa - śladami św. Jana Pawła II więcej zdjęć
Pielgrzymka rowerowa do Trzebnicy więcej zdjęć
Turniej piłki nożnej z okazji 15-lecia szkoły więcej zdjęć

Galeria

FaceBookYoutube

Konkursy zewnętrzne

Nazwa konkursu i organizator

Osiągnięcia uczniów
PGS im. św. Edyty Stein

Rok szkolny 2016/2017
62. Dolnośląski Konkurs Recytatorski Julian Siwirski - 3. miejsce
Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „Zapomniana Sztuka Kaligrafii”
Zespół Szkół Nr 24 we Wrocławiu
Karolina Wowk – 1. Miejsce
English High Flier 2016 Jakub Lewandowski – 3. miejsce w województwie dolnośląskim
Tag fur Tag
Szkoła Języków Obcych GLOSSA
Alicja Markowska – 1. miejsce w Polsce
Małgorzata Makieła – 1. miejsce w głosowaniu internautów
English ACE
Jersz Łowca Talentów
Zuzanna Depta, Kacper Maksymiuk – 2. miejsce w województwie dolnośląskim
Rok szkolny 2015/2016
„Wiersze Tuwima w komiksie MBP we Wrocławiu, Gimnazjum nr 40 we Wrocławiu Julia Wiszniowska – 1. miejsce w kat. film animowany
Wanda Gomółka – 2. miejsce w kat. praca plastyczna
English High Flier 2015 Nikodem Szlachetka – 1. miejsce w województwie dolnośląskim
V Ogólnopolski Konkurs „Młody Lingwista-sesja wiosenna” z języka niemieckiego Wiedza i Edukacja, Warszawa, ul. Żytnia Małgorzata Makieła – wyróżnienie, 7. miejsce
Juliusz Wendelborn – wyróżnienie, 5. miejsce
XV konkurs "Wratislavia Sacra" Towarzystwo Miłośników Wrocławia Marianna Pietkiewicz, Adam Rybak – 3. Miejsce
III edycja konkursu "A to moja bajka właśnie..." Wrocławskie Promocje Dobrych Książek Wrocławski Dom Literatury Adam Rybak – III nagroda
Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy Stow. Naucz. Języka Angielskiego w Polsce Julia Moczko – 1 miejsce
Międzyszkolny Konkurs Kaligraficzny „Zapomniana Sztuka Kaligrafii” Zespół Szkół Nr 24 we Wrocławiu Aleksandra Świdurska – 1 miejsce
Konkurs Recytatorski Poezji Niemieckojęzycznej Dla Gimnazjów Liceum Ogólnokształcące Nr XVII we Wrocławiu Mateusz Łoziński – 1 miejsce
Juliusz Wendelborn – wyróżnienie
Konkurs Recytatorski Poezji W. Szymborskiej Gimnazjum Nr 40 we Wrocławiu Joanna Szeloch – laureat
Barbara Kubek - laureat
Konkurs na opowiadanie fantasy Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej Adam Rybak - laureat
Rok szkolny 2014/2015
Ogólnopolski Konkurs Literacki "A to moja bajka właśnie" - kategoria gimnazja III miejsce Adam Rybak
XIV konkurs "Wratislavia Sacra" Towarzystwo Miłośników Wrocławia III miejsce Mateusz Łoziński
IV miejsce Krzysztof Bałenkowski
Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej Marszałek Województwa Dolnośląskiego II miejsce drużynowo – Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
II edycja konkursu "A to moja bajka właśnie..." Wrocławskie Promocje Dobrych Książek nagroda dla Wiktorii Kaczmarek
Rok szkolny 2013/2014
Konkurs Matematyczny Fundacja Matematyków Wrocławskich Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego V miejsce Mikołaj Fornal
Konkurs plastyczny "Edyta Stein. Jej wizerunek w Twoim mieście" Towarzystwo Edyty Stein nagroda dla Martyny Krzemień
IX Dolnośląski Konkurs Literacki o Laur Złego Pióra "My Polacy, My Dolnoślązacy" Ewelina Beck
Miedzyszkolny Konkurs Poezji Niemieckojęzycznej wyróżnienie Natalia Kostrubies
Dolnośląski Konkurs Recytatorski - etap dzielnicowy I miejsce Hanna Sicińska
wyróżnienie - Weronika Krzywda, Mateusz Łoziński
VIII Międzygimnazjalny Interdyscyplinarny Konkurs o Laur Hugona III miejsce - Marcin Chrąchol, Mateusz Lentner, Jakub Selwesiuk i Wojciech Szlasa
59 Dolnośląski Konkurs Recytatorski laureat - Hanna Sicińska
Dolnośląski Konkurs Historyczny "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej" III miejsce – Wojciech Trutowski, Piotr Dudek
Rok szkolny 2012/2013
VI Regionalny Konkurs Chemiczny "Młody chemik eksperymentuje"
Org. Politechnika Wrocławska, Polskie Towarzystwo Chemiczne
I miejsce - Szymon Wróbel
Finalista - Kacper Surma
III Międzyszkolny konkurs recytatorski poezji mówionej i śpiewanej Czesława Miłosza
Org. Zespół Szkół Nr 3 we Wrocławiu
II miejsce - Natalia Kostrubies
III miejsce - Adrianna Szymczak
Konkurs Liga Naukowa 2013; Dolnośląski Konkurs Gimnazjalny
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, LO Nr XIV we Wrocławiu, Dolnośląskie Stowarzyszenie na Rzecz Uzdolnionych
Finalistka w bloku przedmiotów humanistycznych - Małgorzata Bonarowska
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej pod patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Rafała Jurkowlańca
Org. Szkoła Podstawowa Nr 17 we Wrocławiu,
Współorganizatorzy: Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
II miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Martyna Oszust, Julia Pietkiewicz, Mateusz Lentner
Nagroda w konkursie "A to moja bajka właśnie..." Wiktoria Kaczmarek
Rok szkolny 2011/2012
Dolnośląski Konkurs Historyczny "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej"
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
I miejsce - Ziemowit Syta
Konkurs "A to moja bajka właśnie..."
Org. Dyrektor Wrocławskich Promocji Dobrych Książek”
Nagroda w kategorii komiks - Justyna Moczko
Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Młody chemik eksperymentuje"
Org. Centrum Edukacji Szkolnej
II miejsce - Szymon Wróbel
V Regionalny Konkurs Chemiczny "Młody chemik eksperymentuje"
Org. Politechnika Wrocławska, Polskie Towarzystwo Chemiczne
Wyróżnienie - Szymon Wróbel
Rok szkolny 2010/2011
XVIII Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska 2010"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagroda - Michalina Menzel
Wyróżnienie - Wiktoria Lepska
XVII Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - żywioły natury - Labirynty Podwodnego Świata"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Wyróżnienie - Tomasz Kos
Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
Org. Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Dolnego Śląska
III miejsce - Justyna Moczko
XVIII Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - mowa Ziemi"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagrody - Kamil Jański, Natalia Oleksik, Laura Płudowska
Wyróżnienia - Ligia Łoboda, Mikołaj Stanisławski, Justyna Moczko, Łukasz Wolny
Wojewódzki konkurs plastyczny "Stwory mityczne - istoty z legend, baśni i ...snów"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Wyróżnienie - Beata Dołęga-Kozierowska
Dolnośląski Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej
Org. Szkoła Podstawowa Nr 17 we Wrocławiu, Marszałek Województwa Dolnośląskiego
I miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Rok szkolny 2009/2010
OKI-/OLIWROC; Austriacka literatura dla dzieci i młodzieży
Org. Austriacki Instytut we Wrocławiu
I miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Finał Ogólnopolskiego Konkursu Historyczno-Literackiego "Od Jałty do Gdańska"
Org. Zarząd Krajowy NSZZ "Solidarność"
II miejsce - Michał Oleniacz
Rok szkolny 2008/2009
Konkurs Plastyczny "Oczy, usta, nos - portret"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagroda za fotografię - Dobrochna Przybyłek
Konkurs Literacki "Dzieli nas pół wieku"
Org. XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Wyróżnienie w kategorii portret literacki - proza - Szymon Sokołowski
Dolnośląski Konkurs "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej"
Org. Szkoła Podstawowa Nr 17 we Wrocławiu, Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
I miejsce - Kinga Surygała
I miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Rok szkolny 2007/2008
II Ogólnopolski Konkurs Plastyczny KOT
Org. MDK im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu
Praca na wystawę - Michał Woyczyński
Miejski Konkurs Plastyczny "Krasnoludki są na świecie, a na pewno we Wrocławiu"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Wyróżnienie - Wiktoria Wójcik
Prace na wystawę - Kinga Surygała, Magda Lamch, Adrian Zawisza, Joanna Symonowicz, Justyna Sembratowicz, Hanna Lenart
IV Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Org. Centrum Edukacji Humanistycznej LOGOS
Finalistka - Anna Michowska
III miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Ogólnopolski Konkurs English High Flier 2007
Org. Łowcy Talentów JERSZ
Samuel Bałdysz - II lokata
Wrocławski Konkurs "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej"
Org. Szkoła Podstawowa Nr 17 we Wrocławiu
I miejsce - Grzegorz Kryg, Michał Waszkiewicz
Wojewódzki Konkurs "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej"
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
I miejsce - Grzegorz Kryg, Michał Waszkiewicz
Konkurs Plastyczny w ramach "Weekendu z Edytą Stein"
Org. Towarzystwo im. Edyty Stein
II miejsce - Katarzyna Piejko
III Wrocławski Konkurs Matematyczny
Org. Poseł na Sejm RP Ewa Wolak
Finaliści - Bartosz Martyniuk, Joanna Symonowicz
Rok szkolny 2006/2007
I olimpiada Informatyczna Gimnazjalistów, III stopień
Org. Komitet Olimpiady Informatycznej Gimnazjalistów w Gdyni
Finalista - Maciej Kaim
Wojewódzki konkurs plastyczny "Kuchnia artystyczna - sztuka smaku"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Wyróżnienie - Krzysztof Trebik
Prace na wystawę - Joanna Symonowicz, Paulina Bernat, Kinga Dereń, Marta Gieruń, Ola Olichwer, Jacek Szlachta, Krzysztof Trebik, Weronika Goumissi, Martyna Dzięciołowska
Wrocławski konkurs "Fizyka na co dzień"
Org. Studenckie Koło Naukowe Nauczania Fizyki i Matematyki "SIGMA" na Uniwersytecie Wrocławskim
Nagroda - Bartosz Moruń - IV miejsce
Wrocławski konkurs "Od Solidarności do III Rzeczypospolitej"
Org. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
III miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Ogólnopolski Konkurs Języka Niemieckiego Sprachdoktor 2007 Michał Milewski - III lokata
Przegląd Amatorskiej Twórczości Tanecznej
Org. MDK Wrocław - Krzyki
Wyróżnienie - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie/Salez-Dance
V Międzyszkolny konkurs "Piosenki ze Starej Płyty"
Org. Wrocławski Klub Anima, Gimnazjum Nr 7 we Wrocławiu
Nagroda dla duetu wokalnego - Aleksandra Linowska, Kamila Pawłowska - I miejsce
Rok szkolny 2005/2006
Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagrody - Kamila Świątkowska, Anna Małecka, Aneta Cieślik, Alina Borowska
Wyróżnienia - Magdalena Dobracka, Marta Gieruń, Jakub Chrzan
Prace na wystawę - Anna Wychowaniec, Anna Michowska, Hanna Bienias, Natalia Baszkiewicz, Joanna Kaniowska, Elwira Skrybuś, Joanna Zając, Hanna Linowska
II Międzyszkolny konkurs literacko-plastyczny "Społeczne zjawiska na polskiej ulicy"
Org. Gimnazjum Nr 40 we Wrocławiu
Nagroda - Zofia Stankiewicz - II miejsce
Międzyszkolny konkurs "Dzieli nas pół wieku" - praca literacka - proza
Org. XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Nagroda - Katarzyna Dębowa - II miejsce
Konkurs recytatorski dla dzieci "Dzieci mają głos"
Org. Centrum Kultury "Zamek" we Wrocławiu
Nagroda - Marta Jarczewska - I miejsce
Wyróżnienie - Kamil Szeptycki
Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - żywioły natury - ogień"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagrody - Dawid Gotowała, Magda Budzanowska
Prace na wystawę - Wojciech Ratajczak, Agnieszka Gut, Kamil Szurkowski, Jakub Koch
Rok szkolny 2004/2005
Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Prace na wystawę - Joanna Baworowska, Tomasz Sumera
Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - żywioły natury - powietrze"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Nagroda - Kuba Wojewoda
Wyróżnienia - Paula Kmiecik, Ala Buła, Magda Budzanowska
Prace na wystawę - Piotr Bohater, Kinga Dereń, Kamil Szurkowski, Oriana Siemianiak
Konkurs plastyczny "Letnie i zimowe dyscypliny olimpijskie"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Nagroda - Magda Budzanowska
Wyróżnienie - Kuba Wojewoda
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla Gimnazjów Szkół Niepublicznych "Utwory polskich noblistów"
Org. Gimnazjum Fundacji Integracji Dzieci I Młodzieży Dolnego Śląska "PRIMUS"
Nagrody - Marta Jarczewska - I miejsce, Krzysztof Sajewicz - III miejsce
II Edycja Dolnośląskiego Konkursu na Felieton
Org. XII LO im. Bolesława Chrobrego we Wrocławiu
Wyróżnienie - Maria Staszewska
VIII Biennale Grafiki i Rysunku Dzieci i Młodzieży
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Praca na wystawę - Magda Budzanowska
Rok szkolny 2003/2004
Konkurs literacki "Kronika Rodzinna"
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego we Wrocławiu
Centrum Kształcenia Ustawicznego we Wrocławiu
Wyróżnienia - Katarzyna Seredyńska, Adam Puzanowski, Adam Skorsetz
III Międzyszkolny Konkurs Chemiczny
Org. Wrocławskie Stowarzyszenie Edukacyjne
II miejsce drużynowo - Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Magia roślin"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Nagrody - Kuba Wojewoda, Magdalena Budzanowska
Wyróżnienie - Joanna Borzymowska
Prace na wystawę - Marta Bomba, Marcin Kobierski, Anna Gregor, Karolina Nawrot, Weronika Włodarczyk
Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Nagrody - Katarzyna Seredyńska, Karolina Wawrzynów, Paulina Ziółkowska Wyróżnienie - Katarzyna Seredyńska Prace na wystawę - Aleksandra Kielian, Joanna Zając
IV Międzygimnazjalny Konkurs Recytatorski
Org. Gimnazjum Nr 15 we Wrocławiu
Nagrody - Ewelina Włodyga - I miejsce, Hanna Oktaba - III miejsce
Nagroda specjalna - Ewelina Włodyga
Konkurs recytatorski dla dzieci "Dzieci mają głos"
Org. Centrum Kultury „Zamek” we Wrocławiu
Wyróżnienie - Hanna Oktaba
Konkurs plastyczny "Piękno Europy"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Wyróżnienie - Magda Budzanowska
III konkurs recytatorski "Wrocławska młodzież recytuje wrocławskich poetów"
Org. Towarzystwo Miłośników Wrocławia
Wyróżnienie - Ewa Włodyga
II Międzyszkolny Konkurs Matematyczny
Org. III Gimnazjum Wrocławskiego Stowarzyszenia Edukacyjnego
III miejsce drużynowo - prywatne Gimnazjum Salezjańskie
Konkurs plastyczny SMOKODRA
Org. Centrum Kultury „Agora” we Wrocławiu
Nagroda - Magda Budzanowska
Wyróżnienie - Agata Ciepacz
Rok szkolny 2002/2003
Wojewódzki Konkurs Rzeźbiarski dla Dzieci i Młodzieży "Najpiękniejsza Szopka Betlejemska"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Nagrody - Joanna Baworowska, Weronika Wedler
Wyróżnienia - Andrzej Strzała, Daniel Jakubczyk, Zbyszek Turalski
Prace na wystawę - Kuba Wojewoda, Judyta Jusko, Marta Bomba
Konkurs plastyczny "Mój ulubiony bohater literacki lub filmowy"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Nagroda - Katarzyna Sołtys
VIII Konkurs poetycki "Wrocław w twórczości poetyckiej dzieci"
Org. Towarzystwo Miłośników Wrocławia
Nagroda - Anna Woźniczka - II miejsce
X Wojewódzki konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - żywioły natury - woda"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Nagroda - Kuba Wojewoda
Wyróżnienia - Damian Maślej, Aleksandra Pawłowicz
Prace na wystawę - Agata Durkiewicz, Małgorzata Kujda, Kornelia Baszkiewicz
Rok szkolny 2001/2002
Konkurs na medal i małą formę rzeźbiarską "Dolnośląskie krajobrazy"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Nagroda - Anna Dziubińska
Konkurs plastyczny o tematyce ekologicznej "Ziemia jest jedna - żywioły natury - woda"
Org. Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście” Wrocław
Wyróżnienie - Damian Maślej
Konkurs plastyczny "Wąsy Marszałka Piłsudskiego"
Org. Wrocławskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wyróżnienie - Natalia Szeptycka
Konkurs Plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna w XXI w."
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
Zarząd Regionu NSZZ "Solidarność" Dolnego Śląska
Nagrody - Kornelia Baszkiewicz
Joanna Śmieja
Konkurs plastyczny "Dolnośląskie Krajobrazy"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Nagroda - Anna Dziubińska
Konkurs gazetek szkolnych w ramach IV Wojewódzkiej Konferencji o Wychowaniu
Org. Dolnośląski Kurator Oświaty
Wyróżnienie dla redakcji "Bosca Gazetka"
Wojewódzki Konkurs Plastyczny „Ziemia jest jedna - drzewo
Org. Młodzieżowy Dom Kultury "Śródmieście" Wrocław
Nagrody - Mateusz Sobótka, Ewa Błaśkiewicz
Wyróżnienia - Karolina Szymkiewicz, Anna Banaszewska
Rok szkolny 2000/2001
Konkurs plastyczny "Legendy Wrocławia i Dolnego Śląska"
Org. Muzeum Miejskie - Oddz. Muzeum Sztuki Medalierskiej we Wrocławiu
Wyróżnienie - Grzegorz Gliński
II Edycja Konkursu Jednego Wiersza
Org. Liceum Holistyczne we Wrocławiu
Nagroda specjalna - Jacek Lewandowski
Konkurs plastyczny "Mój dom, moje miasto, moja ojczyzna"
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu, Zarząd Regionu NSZZ „Solidarność” Dolnego Śląska
Nagroda specjalna dla Prywatnego Gimnazjum Salezjańskiego im. św. Edyty Stein we Wrocławiu
Konkurs wiedzy o osobie i dziedzictwie Stefana kardynała Wyszyńskiego "Na Grani Tysiącleci"; etap wojewódzki
Org. Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
I miejsce w sekcji dokumentalno-artystycznej dla Prywatnego Gimnazjum im. św. Edyty Stein we Wrocławiu
Udostępnij