Samorząd szkolny
Zimowisko w Wiśle więcej zdjęć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego więcej zdjęć
Pielgrzymka do Turynu więcej zdjęć
Warsztaty językowe w Londynie więcej zdjęć
Spływ kajakowy więcej zdjęć
Przedstawienie - Dziady
Pielgrzymka rowerowa - śladami św. Jana Pawła II więcej zdjęć
Pielgrzymka rowerowa do Trzebnicy więcej zdjęć
Turniej piłki nożnej z okazji 15-lecia szkoły więcej zdjęć

Galeria

FaceBookYoutube

Lektury uzupełniające 2016/2017

KLASA IA , IB, IC

  1. K. Dickens, Opowięść wigilijna
  2. J. Flanagan, Ruiny Gorlanu (Zwiadowcy, t.1)
  3. J. Flanagan, Wyrzutki (Drużyna, t.2)
  4. R. Kosik, Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi
  5. R. Kościuszko, Elohim (Wojownik Trzech Światów, cz.1)
  6. C.S. Lewis, Podróż „Wędrowca do Świtu” ( Opowieści z Narnii, cz.3)
  7. K. Makuszyński, Szatan z siódmej klasy
  8. M. Musierowicz, Sprężyna
  9. M. Musierowicz, Wnuczka do orzechów
  10. M. Nawrocka, Anhar i dalsze części
  11. D. Terakowska, Władca Lewawu
  12. J.R.R. Tolkien, Hobbit
  13. R. Riordan, Złodziej pioruna

KLASY ID

  1. J. Gaarder, Świat Zofii
  2. L. Lowry, Dawca; Skrawki błękitu; Posłaniec, Syn
  3. E.-E. Schmitt, Oskar i pani Róża
  4. M. Musierowicz, Sprężyna, McDusia, Wnuczka do orzechów, Feblik lub inna część Jeżycjady
  5. M. Kruger, Godzina pąsowej róży
  6. M. Nawrocka, Anhar i dalsze części
  7. C.S. Lewis, Opowieści z Narnii

KLASA IIA

  1. A. Fiedler, Dywizjon 303
  2. J. Gaarder, Tajemnica Bożego Narodzenia
  3. M. K. Piekarska, Klasa pani Czajki
  4. N. Kleinbaum, Stowarzyszenie Umarłych Poetów
  5. Molier, Skąpiec
  6. A. Fredro, Śluby panieńskie
  7. M. Twain, Pamiętniki Adama i Ewy
  8. M. Musierowicz, McDusia, Wnuczka do orzechów, Feblik lub inne

KLASY IIB, IIC

WEDŁUG WŁASNEGO WYBORU

KLASY III

  1. H. Sienkiewicz, wybrana powieść historyczna: Ogniem i mieczem; Potop; Pan Wołodyjowski
  2. M. Wańkowicz, Ziele na kraterze
  3. S. Żeromski, Syzyfowe prace
  4. L. Lowry, Dawca, Skrawki błękitu, Posłaniec, Syn
  5. J. Gaarder, Dziewczyna z pomarańczami
  6. Molier, Świętoszek
  7. B. Prus, Katarynka
  8. W. Goethe, Cierpienia młodego Wertera
  9. A. Czechow, dwa opowiadania np. Śmierć urzędnika; Kameleon
  10. Pieśń o Rolandzie
  11. A.C. Doyle, trzy opowiadania o Sherlocku Holmesie np. Umierający detektyw, Srebrna gwiazda, Zabójstwo przy moście, Żółta twarz, Samotna cyklistka, Ostatnia zagadka, Pusty dom
  12. A. Christie, Dwanaście prac Herkulesa
  13. L. Samson, Bella
Udostępnij