Samorząd szkolny
Zimowisko w Wiśle więcej zdjęć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego więcej zdjęć
Pielgrzymka do Turynu więcej zdjęć
Warsztaty językowe w Londynie więcej zdjęć
Spływ kajakowy więcej zdjęć
Przedstawienie - Dziady
Pielgrzymka rowerowa - śladami św. Jana Pawła II więcej zdjęć
Pielgrzymka rowerowa do Trzebnicy więcej zdjęć
Turniej piłki nożnej z okazji 15-lecia szkoły więcej zdjęć

Galeria

FaceBookYoutube

DRODZY RODZICE I UKOCHANI UCZNIOWIE!

Tradycją naszej szkoły jest, że gromadziliśmy się na zakończenie roku szkolnego, aby dziękować Panu Bogu i pożegnać szczególnie klasy trzecie, dzisiaj , kiedy kończymy 18 rok działalności naszego gimnazjum, a także ostatni rok mojej pracy w szkole, pragnę z całego serca zaprosić Wszystkich Rodziców, uczniów naszego gimnazjum, aby wraz z nauczycielami i pracownikami naszej szkoły w mszy św. dziękczynnej podziękować Panu Bogu za wszelkie dobro, które stało się naszym wspólnym udziałem.
Będziemy gorąco prosić Pana, by był z nami i nam błogosławił na dalsze lata. Zapraszam na Mszę św. do kościoła św. Michała Archanioła, w czwartek dnia 22.06.br., godz. 19.30. W programie okolicznościowe przedstawienie, pożegnanie klas III i błogosławieństwo wakacyjne dla wszystkich.

Z wdzięcznością i darem modlitwy.
ks. Jan Gondro
dyrektor

Udostępnij