Samorząd szkolny
Zimowisko w Wiśle więcej zdjęć
Uroczysta inauguracja roku szkolnego więcej zdjęć
Pielgrzymka do Turynu więcej zdjęć
Warsztaty językowe w Londynie więcej zdjęć
Spływ kajakowy więcej zdjęć
Przedstawienie - Dziady
Pielgrzymka rowerowa - śladami św. Jana Pawła II więcej zdjęć
Pielgrzymka rowerowa do Trzebnicy więcej zdjęć
Turniej piłki nożnej z okazji 15-lecia szkoły więcej zdjęć

Galeria

FaceBookYoutube

10. rocznica powstania Szkół Salezjańskich w Poznaniu

W sobotę 6 maja delegacja naszego gimnazjum uczestniczyła w obchodach 10. rocznicy powstania Szkół Salezjańskich w Poznaniu. Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą odprawioną pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny , a uczennice i uczniowie tamtejszej szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum złożyli radosne dziękczynienie za szkołę im. Błogosławionej Piątki Poznańskiej. W godzinach popołudniowych nawiedziliśmy kościół pw. Najświętszej Marii Panny Wspomożycielki Wiernych, szczególnie związany z kultem błogosławionych Oratorian. Tam modliliśmy się za nich i za wszystkie ofiary II wojny światowej, w przypadającą niebawem 75. rocznicę ich męczeńskiej śmierci w Dreźnie.

 

Udostępnij