Galeria

FaceBookYoutube

Wielkanoc 2017

„O, wszyscy spragnieni, przyjdźcie do wody”
Iz 55,1-11

jesusUkochani Nauczyciele,
Drodzy Rodzice i Uczniowie
Prywatnego Gimnazjum Salezjańskiego im. św. Edyty Stein

Wielkanoc to Święta zwycięskiej miłości Boga do człowieka. Syn Boży przychodzi do nas w ludzkiej naturze chociaż wie, że źli ludzie potraktują Go jak złoczyńcę i przybiją do krzyża. Każdy z nas jest w oczach Boga bezcenny aż do tego stopnia, że nasz los jest dla Stwórcy ważniejszy niż Jego własny los.

Wielkanoc przypomina nam o tym, że Bóg kocha nas nieodwołalnie i do końca i że Jego miłości nie da się zamknąć w grobie. Naprawdę żyje ten, kto naprawdę kocha. Kto kocha zawsze, ten w błogosławiony sposób poradzi sobie w każdej sytuacji. Radosnych Świąt Zmartwychwstania Jezusa, który do nas powraca i z nami pozostaje na zawsze, aby każdy z nas kochał bardziej niż dotąd. I aby kochał zawsze!

Przyjdźcie do Niego i pozwólcie, by oświecił Wasze serca.
Przyjdźcie, by nakarmił Was chlebem żywym.
Przyjdźcie, by potwierdził przymierze zawarte na chrzcie.
Przyjdźcie, by obdarzył Was przebaczeniem i wolnością.
Przyjdźcie, by uwolnił Was od ciężaru winy i wstydu.
Przyjdźcie, by zasiadł na tronie Waszych serc.
Przyjdźcie, by obdarzył Was życiem wiecznym.
Przyjdźcie, by odnowił ducha, umysł i ciało.
Przyjdźcie, by dał Wam zakosztować nowego życia.
Chrystus Pan prawdziwie zmartwychwstał. Przyjdźcie do Niego, by mieć udział w Jego Zmartwychwstaniu.

Z darem serdecznej modlitwy, przekazuję te życzenia.

ks. Jan Gondro
dyrektor szkoły

 

Udostępnij